Ara
Üye Girişi
0 Sepet
KATEGORİ
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
ALIŞVERİŞ SEPETİ0
SEPETİNİZDE ÜRÜN YOK

Kurumsal

HAKKIMIZDA

MODADA ERKEK DURUŞU

1995 yılında üretim fonksiyonlarını işletmeye başlayan MALE INDUSTRY, karakteristik erkek çizgilerinden ilham almıştır. %100 TÜRK girişimi olan MALE, yüzyıllara yayılmış erk tözünden esinlenerek daima yeni ve farklı olanı tasarlamıştır.

Yeninin vazgeçilmez olduğuna inandığı kadar, geçmişin köklerinden gelen gücü de çok iyi bilen MALE, uluslararası pazarda aldığı beğenilerle modanın cazibe noktasına taşınmaya devam etmektedir.

Yurt içi ve Yurt dışı ticaret hedeflerini her geçen gün daha da yükselten MALE, güncel olmayı hedefleyen üretimini, innovatif ve dinamik kadrolarla güçlendirerek gelecek günlerin MODA’sı için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kullanmakta olduğu hammadde farklılıklarının yanı sıra, birlikte koleksiyon geliştirdiği iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, sektörün ana üreticilerden biri olarak konumlanmayı başarmıştır.

 

 
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
YAŞAMA UYUM

MALE olarak, üretim felsefemizin merkezini, bireyin konforuna ve çevrenin korunmasına odaklamış bulunmaktayız. Bu öğretinin ışığında tüm üretim proseslerimizi ‘’yaşama uyum’’ ilkesi liderliğinde katmanlamış durumdayız. Tüm gelişim ve süreçleri anlık denetim metodolojisi altında, yönlendirerek, verimliliği daha da arttıracak planlar kurmaktayız. Sektörün tüm ipuçlarını okuyabilen kadromuzun, değerlerinin en başında, dürüstlük ve şeffaflık ilkesi gelmektedir. Bütün tanımlama ve aktarımlarım ötesinde yaşanabilir bir hayat için hep var olmayı hedef haline getiren MALE, sürdürülebilirlik politikası olarak YAŞAMA UYUM’u benimsemiştir.

 
ÇEVRE
DUYARLI

MALE olarak üretim süreçlerimizde, temasta olduğumuz doğal kaynakların sınırlı olduğunun bilincindeyiz. Tabiat ananın bize vermiş olduğu tüm çevre koşullarına uygun ve uyumlu üretim yapabilmek için hassasiyet göstermekteyiz. Değer katmak için çalıştığımız ticari düzlemin doğaya ait temel ögelerin üzerine kurulu olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile yoluna devam eden MALE duyarlılık ilkesini lokomotif olarak benimsemiştir.